Manastirliu jep shifrën e të shëruarve: Ja sa qytetarë fituan betejën me COVID-19 në 24 orët e fundit

Ndaje

Para përditësimit të të dhënave të COVID-19, Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Maanstirliu ka zbuluar shifrën e të shëruarve në 24 orët e fundit.

65 qytetarë kanë fituar tashmë betejën me COVID-19.

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/photos/a.176090302847028/1048152882307428/?type=3

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje