Dy djemte e kryetares socaliste bejne per spital dy qytetare, policia fsheh krimin

Ndaje

Dy djemtë e kryetares së Partisë Socialiste në Ule te Burrelit, të cilët punojnë në OSHEE, kanë rrahur dy qytetarë, të cilët ndodhen në spital, transmeton sot qytetari dixhital i ish Kryeministrit Berisha.

Denoncimi është bërë nga një qytetare, banire ne kete qytet, nderkohe qe polivia lokale dhe drejtoria e policise ne Diber qe e ka ne varesi e ka mbajtur sekret.

“Dy banditë të OSHEE, djemtë e narko-sekretares së PS, rrahin e bëjnë për reanimacion dy qytetarë dhe narkopolicia dhe narkoprokuroria heshtin sepse ata janë çunat e partisë. sb

Përshëndetje zoti Berisha. Si e vetmja mundësi, desha të denoncoj te ju një krim nga bandat e partisë socialkriminale. Dy djemtë e kryetares së PS për njësinë Ulëz- Burrel, të punësuar si militantë të partisë në OSHEE, kanë masakruar të dielën dy qytetarë në Ulez. Hapur në mes të qytetit me qyta pistolete, thika, leva, dy qytetarët kanë përfunduar në reanimacion në spital me mbi 20 qepje në kokë dhe trup, njëri në rrezik për jetën.

Policia dhe prokuroria në fillim janë vërsulur, por janë kthyer me bisht në shale me urdhër të partisë së krimit. Ata kriminelë vazhdojnë të mos ia dine dhe janë të lirë. Është bërë e pajetueshme gjendja këtu, ku mesa duket dhuna bëhet për të terrorizuar njerëzit para zgjedhjeve”, transmeton qytetari dixhital./DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje