VIDEO/Talenti shqiptar shkëlqen në Belgjikë, vajza e Robert Aliajt kalon në finalen e “The Voice”

Gala, vajza e Robert Aliajt ka shkëlqyer në ‘The Voice of Belgium’. Ajo është zyrtarisht një nga finalistet e “The Voice Kids” në Belgjikë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Robert Aliaj, me anë të një postimi në rrjetet sociale. Këngëtari ka ndarë një pjesë nga performanca e vajzës në Instagram.

“Sapo ndodhi. Gala kaloi në finale. Ndiqeni perfomancën e saj të fundit dhe shumë falenderime për mbështetësit”, ka shkruar ai.

https://www.instagram.com/p/CEukVubDrLs/

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje