Tag: Gala

Vajza e Robert Aliajt triumfon në Belgjikë, mesazhi i saj pas...

Shqiptarja e talentuar, Gala Aliaj, ka reaguar për herë të parë e emocionuar, pasi u shpallë fituese e “The Voice Kids” në Belgjikë. Në rrjetin...

VIDEO/Talenti shqiptar shkëlqen në Belgjikë, vajza e Robert Aliajt kalon në...

Gala, vajza e Robert Aliajt ka shkëlqyer në ‘The Voice of Belgium’. Ajo është zyrtarisht një nga finalistet e “The Voice Kids” në Belgjikë. Lajmin...

VIDEO/Vajza e Robert Aliajt mahnitëse në skenën e ‘The Voice of...

Vajza e Robert Alias ka dhuruar spektakel dhe shume talent ne skenen e Voice Of Belgium. Gala ka shkëlqyer në ‘blind auditions’ të The Voice...

“Papa” me minifund ne Met Gala

Yjet shkëlqejne në Met Gala, eventi i bamirësisë i organizuar nga Instituti i Kostumeve të Muzeut Metropolitan të Artit, i konsideruar si kulmi i...