E FUNDIT/E rëndë në Durrës, i moshuari hidhet nga kati i pestë i pallatit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të premte në Durrës ku një person është vetëflijuar duke u hedhur nga kati i 5 i një pallati.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 1 të qytetit, pranë lokalit të njohur si “Dy Kitarat”.

Njoftimi i plotë:

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 08:00 në lagjen nr. 1 të qytetit, pranë lokalit të njohur si “Dy Kitarat”.

Nga të dhënat paraprake nga vendngjarja, burri rreth 60 vjec që u vetëflijua me këtë akt ekstrem, është hedhur nga kati i pestë i pallatit.

Nuk dihen ende arsyet e ngjarjes, teksa në vijim priten të tjera detaje nga policia e Durrësit.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje