Heshtja e Elvana Gjatës, këngëtarja mund të jetë duke bashkëpunuar me yllin ndërkombëtar

0Shares
0

Një postim i fundit i Elvana Gjates në Instagram bëri që të mendohet se ajo po sjell një projekt të ri muzikor, sigurisht pas një pauze të gjatë.

Pra pas 8 muajsh mungesë në tregun muzikor, Elvana po përgatit rikthimin me një ndër DJ më të mirë ndërkombëtarë, Mahmut Orhan, projektet e të cilit kanë miliona klikime, sipas pikëpyetje.

Para një viti ky DJ postoi në story një video ku dëgjohej një vijë muzikore dhe i kishte bërë tag Elvanës, mirëpo video u fshi menjëherë, ndërkohë që së fundmi ka postuar foto nga i njejti vend ku është shfaqur Elvana në fotot e fundit.

Dhe gjejeni çfarë, Elvana i kapëlqyer fotot e DJ të njohur dhe gjasat janë që bashkëpunimi i tyre të kthehet në hit.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje