Italia, sot 2 viktima nga koronavirusi

Ndaje

Italia raportoi në 24 orët e fundit dy viktima nga koronavirusi. Ndërsa u konfirmuazn 463 te reja

Ka një rënie të numrit të viktimave, por shtim të rasteve të reja. Të shtunën u raportua për 347 të infektuar dhe 13 të vdekur.

Ndërsa dy ditë më parë ishin 552 të prekur dhe 3 pacientë që humbën betejën më sëmundjen. /DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje