Publikohen pamjet e forcave RENEA në kërkim të thikës me të cilën u vra Regisi 23 vjeç

Ndaje

Policia publikon videon e operacionit ku forcat RENEA kërkojnë në lumin Shkumbin për të gjetur thikën me të cilën është ekzekutuar Regis Runaj mbrëmjen e 29 korrikut në afërsi të varrezave të Elbasanit.

Sipas policisë viktima, 23 vjeçari është qëlluar plot 27 herë me thikë duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Mësohet se polumbarët e RENEA-s e kanë gjetur thikën të mbështjellë me një qese plastike.

Për krimin janë arrestuar huljano Hoxha dhe Euglen Halili.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje