Yuri Kim: Kriminelet e rendesishem ia dalin te bejne fushata te shtrenjta

Ndaje

Ambasadorja Yuri Kim ka shpjeguar me tej mbeshtetjen per SPAK. Ajo thote se behet fjale per kriminele te njohur qe ia dalin qe permes fushatave te shtrenjta te ndjellin konfuzion. Tri dite me pare SPAK sekuestroi pasurine e pronarit te dy televizoneve, Ylli Ndroqi. Vajtja e policise speciale ne tv u shoqerua me reagime te shumta.

“Rastet e rëndësishme shpesh shoqërohen me fushata të shtrenjta për të hedhur dyshime dhe konfuzion, për të blerë ndikim, për të mohuar të vërtetën, për t’i shpëtuar drejtësisë. Le të jemi të qartë: kjo ka të bëjë me dënimin e kriminelëve të njohur – asgjë më shumë, asgjë më pak. Ne mbështesim fuqimisht SPAK & PSH”, deklaroi Yuri Kim. /DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje