Mbyllja e klubeve të natës/Ironizon kantautori: T’i bëjmë shfaqjet në mëngjes, shijohet kafja përsëmbari

Ndaje

Kantautori i njohur Elton Deda ka reaguar përmes një postimi në facebook mbi vendimin më të fundit të Ministrisë së Shëndetësisë, për mbylljen e lokaleve të natës, me qëllim mos përhapjen e Covid19.

DUke mos e fshehur ironine, Deda propozon që shfaqet t’I bëjnë tashmë në mëngjes.

“Kevin Kaceli sapo me dha nje mendim te vyer. Ne muzikantet, ti bejme Live-t tona nga ora 8 e mengjesit deri ne 10. Ne kete menyre shijohet kafja e mengjesit persembari. Faleminderit te gjitheve qe do na mbeshtesni ne keto orare”,-shkruan ai.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje