Goditet nga makina, humb jeten i riu 24 vjec

0Shares
0

Nje i ri humbi jeten pasi u godit nga nje makine.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Përrenjas.

Sipas News 24, i riu ishte kalimtar i rastit kur një automjet ka dalë nga rruga dhe e ka përplasur, duke i shkaktuar vdekjen pranë Shkollës së Mesme në Përrenjas.

Ende nuk ka detaje zyrtare per ngjarjen.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje