Gazetari: Balla po blen Murrizin me pare te thata, dihet lokali ku ndahen

0Shares
0

Gazetari Enton Abilekaj nderkohe drejtues i njenportali lajmesh, ka hedhur akuza te renda ndaj mazhroancës së Edi Ramës dhe numri dy të PS-së, Taulant Balla.

Gjatë një interviste të dhënë për SYRI TV, Enton Abilekaj është shprehur se Taulant Balla po blen Myslym Murrizin me para të thata dhe paratë po i shpërndan tek lokali i Edmond Begos.

“Taulant Balla po ble Myslym Murrizin dhe mbetjet e tjera në Kuvend, me garant Edmond Begon.

Kam prova që paratë po i shpërndan vetë Taulant Balla në lokalin e Edmond Begos.

Murrizi me shokë janë llumi i kuvendit që paguhen me paratë e Ballës’, tha gjatë Enton Abilekaj gjatë intervistës në SYRI TV.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje