Kruja me vatra të ‘nxehta’, konfirmohen 12 raste të reja

Ndaje

Është rritur numri i të infektuarve në Krujë.

Burime për Abc News bëjnë me dije se nga 32 tamponë që janë kryer një ditë më parë, janë konfirmuar pozitivë me koronavirus 12 raste të reja.

Ndërkohë një ditë më parë në vendin tonë janë konfirmuar 74 raste të reja duke e çuar në  3 038 numrin e përgjithshëm të të infektuarve dhe deri më tani në vendin tonë kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit 81 persona.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje