VIDEO/ Ish deputeti: Qeveria manipuloi te dhenat per ndihmat

Ndaje

Propaganda vazhdon të çirret por nuk e mbulon dot të vërtetën në sytë e shqipëarëve.Qeveria i manipuloi të dhënat e…

Publiée par Endri Hasa sur Samedi 4 juillet 2020

“Qeveria manipuloi me te dhenat e ndihmave. U dhane nga biznesi dhe shoqatat”, thote ish deputeti Endri Hasa.

“Qeveria i manipuloi të dhënat e ndihmave duke shumëfishuar me deklarata dhe foto propagande çfarë u shpërnda dhe duke përvetësuar si ndihmë shtetërore atë që u shpërnda nga biznesi dhe shoqatat.

Nderkohë bashkë me gënjeshtrat as babëzia nuk u ndal!”, thekson Hasa.

Rezervat u furnizuan me tender sekret dhe pa garë duke përjashtuar 35099 sipërmarrje nga kompania maqedonase EuroVia që si kompani kompjuterash skishte asnje lidhje me këto sherbime./DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje