Horoskopi, 1 Korrik 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi

Klima ne jetën tuaj ne çift do ngrohet akoma me shume gjate gjithë kësaj dite. Do ja kaloni mjaft mire ne krahët e personit qe dashuroni. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do marrin propozime te shumta ne çdo moment. Shume gjera kane për te ndryshuar ne jetën e tyre. Financat do fillojnë te konsolidohen mjaft dhe do jeni me te qete kur te kryeni shpenzime.

Demi

Do jeni shume kureshtare sot ne jetën tuaj sentimentale dhe do kërkoni te provoni eksperienca te reja ne çift. Do përjetoni emocione dhe kënaqësi te panumërta. Beqaret do flirtojnë gjate gjithë kohës me disa persona dhe ne fund te ditës mund te hedhin edhe hapa me tej. Ne planin financiar tregohuni sa me te matur nëse nuk doni te keni asnjë problem.

Binjaket

Do i qëndroni me pranë se kurrë sot personit qe keni ne krah dhe do bëni gjithçka qe mundeni ne mënyrë qe jeta juaj te ece me se miri. Për beqaret do filloje shpejt një lidhje pasionante, por sot do hidhni vetëm hapat e para. Ne planin financiar situata do jete mjaft e ekuilibruar dhe aspak problematike. Do ndiheni mjaft mire.

Gaforrja

Çdo gjë do ece si duhet sot ne jetën tuaj sentimentale. Ata qe kane kohe ne një lidhje do mendojnë për t’i çuar gjerat me tej dhe pse jo do vendosin edhe ndonjë date për martese. Beqaret nga ana tjetër do vazhdojnë te jene ne kërkim te princit te kaltër. Jo te gjithë do jene me fat. Ne planin financiar gjerat nuk do ecin ashtu si i kishit ëndërruar. Kujdes!

Luani

Dite e mbushur me bashkëpunim ne çift kjo e sotmja. Do jeni me tolerante ndaj njeri-tjetrit dhe do bëni atë qe është me e mira për te dy. Beqaret nuk do fiksohen pas dikujt, por do duan te joshin shume persona ne te njëjtën kohe. Kujdes sepse kjo veç probleme mund t’iu sjelle. Me financat tregohuni sa me te matur nëse nuk doni qe gjendja te pësojë tronditje te mëdha.

Virgjeresha

Dite e mbushur me te papritura kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Emocionet do jene te njëpasnjëshme. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën e fundit sepse jo gjithmonë vijnë mundësi te tilla. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te filluar një lidhje edhe pse mundësitë nuk do mungojnë. Financat nuk do arrini dot t’i mbani te stabilizuara.

Peshorja

Dite shume e veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Qe ne mëngjes partneri do ju surprizoje kështu qe do e filloni ditën mbare. Beqaret do njohin shume persona te cilët do i joshin njëkohësisht. Kjo do iu japë atyre mundësinë e zgjedhjes se personit te duhur. Financat nuk do jene aspak te këqija. Po u treguar me te matur mund te keni edhe ndonjë përmirësim te vogël.

Akrepi

Edhe pse tundimi nga jashtë do jete shume i madh gjate gjithë kësaj dite, ju do i qëndroni mjaft besnike partnerit. Dashuria për te do vazhdoje te mbetet aq e madhe sa ne fillim. Beqaret duhet t’ia shprehin sa me shpejt ndjenjat atij qe pëlqejnë nëse nuk duhan qe dikush tjetër t’ua rrëmbejë nga duart. Financat do përmirësohen fale një shpërblimi qe do merrni ne pune.

Shigjetari

Te dashuruarit do kenë një dite te zakonshme dhe pa asnjë lloj problemi. Merrini gjerat si t’iu vijnë. Nëse jeni beqare do tërhiqeni mjaft nga persona me te mëdhenj ne moshe se vetja juaj. Kujdes me hapat qe do hidhni sepse nuk do ketë me kthim mbrapa. Për financat nuk duhet te shqetësoheni aspak sepse gjendja do jete edhe me e mire nga sa e kishit menduar.

Bricjapi

Kjo dite do jete ekzaktesisht ashtu si ju e kishit ëndërruar. Emocionet do jene te njëpasnjëshme kështu qe shfrytëzoni çdo sekonde sa me shume qe te mundeni. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te filluar një histori dashurie. Financat do jene mjaft delikate. Kujdes me çdo lloj shpenzimi qe do kryeni sepse gjendja mund te dale edhe jashtë kontrollit.

Ujori

Do keni shume mosmarrëveshje ne çift gjate gjithë kësaj dite dhe shpesh do ndiheni keq. Mundohuni te hapni rruge here pas here. Beqaret do kenë me më shume fat se kurrë ne dashuri dhe gjerat do ju ecin me se miri. Financat do i keni vete ne dore. Po shpenzuat pa fund sigurisht qe gjendja do ketë tronditje. Tregohuni sa me te matur.

Peshqit

Ka shume mundësi qe komunikimi ne çift te jete ne maje gjate gjithë kësaj dite dhe gjerat te ecin me se miri me partnerit. Dashuria për njeri-tjetrin është e pakufishme. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do arrijnë t’i shprehin ato qe ndiejnë. Financat do varen nga mënyra sesi ju do i menaxhoni. Mendoni edhe PR te ardhmen jo vetëm për te kënaqur veten sot.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje