Perfundon takimi i Bashes me 3 ambasadoret

Ndaje

Sapo ka përfunduar takimi i kreut të PD-së, Lulzim Basha me ambasadorët e SHBA, BE dhe Britanisë kete pasdite.

Basha i priti ambasadorët në selinë blu rreth orës 15:00, një orë pas përfundimit të diskutimeve me aleatët.

Askush nga diplomatet por as nga PD nuk dhane detaje nga diskutimet, ndërsa takimet vijnë një ditë pas dështimit të Këshillit Politik.

Identifikimi biometrik, depolitizimi i administratës zgjedhore dhe Kolegji Zgjedhor ishin tri pikat e nxehta, ku palët nuk arrinin që të gjenin një formulë të mirëpranuar nga të gjithë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje