Ambasadorja Yuri Kim riposton mesazhin e Metes

Ndaje

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka përshëndetur deklaratën e presidentit Ilir Meta ndersa ka ripostuar deklaratën e tij në twitter. Ambasadorja Kim shkruan: “Faleminderit Zoti President për inkurajimin tuaj!”.

Anëtarët e Këshillit Politik prej dy ditësh u ngujuan në ambientet e Pallatit të Kongreseve në tentativën për të gjetur konsensusin për reformën zgjedhore.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje