Postimi i qytetarit dixhital: Pse ndodhi plagosja ne Kavaje

Ndaje

Ne lidhje me plagosjen ne Kavaje, qytetari dixhital njofton se eshte ndeshje bandash droge.

Mesazhi eshte publikuar nga Berisha ne faqen e tij.

Mesazhi i Berishes:

Bandat e droges te PS terrorizojne Kavajen naten e Bajramit!

Atentat apo shkembim zjarri midis bandave ne Kavaje. Mbetet i plagosur Marjus Xhafa

Lexoni mesazhin e qyetarit dixhital. sb

Pershendetje dr atentat midis bandave socialiste ne Kavaje.Banda mir voglia edhe banda tan Alia duke Plagos njerez mes kavajes Ka marre nje djale plumbin ne dor edhe kembe Per kta dy persona i plagosur ka ngelur marjus xhafa Kan paguj me vra njerez te pafajshem I kam lek droge gjith asnje gazet asnje lajm nuk po flet per kto

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje