Sulmohet drejtori i aeroportit te Rinasit

Ndaje

Drejtori gjerman i Aeroportit te Rinasit Costandin Von Alvensleben u sulmua sot me gurë nga një person rreth të njëzetave.

Mësohet se Von Alvensleben  ka depozituar kallëzim në polici, pranë komisariatit numër 3. Ai ka thënë se një djalë i ri ka qëlluar me gurë makinën e tij.

Ndërkohë nga policia mësohet se personi që ka sulmuar Von Alvensleben është identifikuar dhe është shpallur në kërkim.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje