LAJMI I FUNDIT/ Humb jetën pacientja tek spitali Infektiv

Ndaje

Ka shkuar në 23 numri I viktimave në Shqipëri, pas një grua 72 vjecare ndërroi jetë sot në spitalin infektiv. Njoftimi është dhënë nga ministria e Shëndetësisë.

Sikurse thuhet ne njoftim pacientja me inicialet V.S kishte edhe disa semundje te tjera bashkeshoqeruese. Ajo ishte ne terapi intensive prej disa ditesh.

Shqiperia edhe nder vendet qe shenon një raport te larte te vdekjeve me numrin e te infektuarve te shpallur zyrtarisht.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje