LAJMI I FUNDIT/ 3 persona te tjere me covid 19 ne burgun e Rrogozhines

Ndaje

Tre persona rezultuan me koronavirus ne burgun e Rrogozhines pasi 6 zyrtare te burgur u testuan sot.

Nje dite me pare rezultoi i infektuar juristi i burgut ndersa qe dhe ishin vetkarantinuar drejtori dhe nje zyrtar tjeter.
Ky eshte rasti i dyte qe zyrtare te burgjeve gjenden me koronavirus.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje