LAJMI I FUNDIT/ 2 të infektuar të rinj në Pukë

Ndaje

Edhe dy persona të tjerë janë testuar pozitivisht me koronavirus. Që të dy janë pjesëtarë të një familjeje dhe më herët kishte rezultuar i infektuar edhe kryefamiljari i tyre, transmeton abcnews.

Me këta dy të rinj, numri i të infekturave në Shqipëri ka shkuar në 176 persona.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje