LAJM I FUNDIT/Përsëritet ngjarja e rëndë në gjimnazin e Fierit, nxënësit dërgohen në spital

Ndaje

Një javë pasi 6 nxënës u helmuan në Shkollën e Mesme ‘Janaq Kilica’, një tjetër ngjarje është regjistruar në këtë institucion.

Mesohet se 7 nxënës kanë përfunduar me urgjencë në spital, pasi kanë shfaqur probleme me frymëmarrjen gjatë orës së mësimit.

kujtojme se Partia Demokratike ka reaguar fort lidhur me kete ngjarje, e cila sipas saj nuk zbardhet, por tentohet te mbahet e fshehte.

vijon…
/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje