Meta nxjerr foton e jetës dhe zbulon detaje për manifestimin e 2 marsit: Ta dëgjojë e gjithë bota…

Presidenti Ilir Meta ka reaguar serish ne rrjetet sociale dhe eshte i vendosur per manifestimin historik si e quan ai te 2 Marsit ne Bulevard.

Ne kete reagim te fundit, bashkengjitur me foton e zgjedhjes si president, me doren mbi Kushtetuten e vendit, ka zbuluar mesazhet qe do te shoqerojne kete beselidhje te shqiptareve.Meta

Mesazhi i Metes

Të dashur qytetarë!Në manifestimin historik të 2 marsit ju ftoj të gjithëve t’u përmbahemi vetëm këtyre mesazheve:

PËR KUSHTETUTËN!PËR SHQIPËRINË!JO GRUSHTIT TË SHTETIT!JO SHPOPULLIMIT!

TË GJITHË TË BARABARTË PARA LIGJIT!

Dhe meqënëse jemi kthyer 30 vjet pas, le ta degjojë e gjithë bota mesazhin e Shqiponjave:

LIRI DEMOKRACI!E DUAM SHQIPËRINË SI GJITHË EUROPA!

Ju ftoj të vini vetëm me flamuj kuq e zi! 🇦🇱Ju përshëndes të gjithëve me këtë foto të jetës time!

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje