VIDEO/ Rama urdheron garden kunder studenteve te Mjekesise, degjeneron takimi

Ndaje

Situata ne takimin e Kryeministrit Rama me studentet e Mjekesise eshte tensionuar pas nderhyrjes se rojeve te gardes per te nxjerre nje nga studentet nga takimi.

Regjia e Kryeministrise dhe ERTV si dhe disa media te qeverise te pranishme e kane fshehur incidentin.

Garda hyri fill pas nderhyrjes se Rames se studenti duhet derguar per mjekim ne spital. Studenti i mjekesise protestoinlwrgjate fjales se Keyeministrit duke deklaruar se u duheshin bileta per te lene Shqiperine.

🔴🔴🔴🔴Incident ne ceremonine e diplomimit me Kryeministrin: “Nuk ka me mjeke, po ikin te gjithe jashte“Garda e nxjerr dhunshem jashte

Publiée par Faktor.al sur Jeudi 20 février 2020

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje