FOTO/ Humb jeten pas nje aksidenti te rende me motor

Ndaje

Nje shqiptar i dhene pas ecjes me motor humbi jeten pas nje aksidenti te rende.

Nuri Kaloshi, një shqiptar që jetonte në Amerikë ka ndërruar jetë pasi u aksidentua me kamionin e mbeturinave, teksa gjykata ka vendosur që shoferi i makinës nuk ka pasur asnjë faji.

Lajmin e hidhur e ka dhënë djali i tij më anë të një postimi në “Facebook” si dhe mediat e huaja. Kaloshi njihej për pasionin që kishte për motorët.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje