Tre fuoristradat e zhytura në ujë në Vlorë, zbulohet arsyeja pse hynë në det

Ndaje

Eshtë zbuluar arsyeja se pse tre makinat ne Vlore u zhytën në ujë dhe u gjetën aty diten e sotme.

Tre makina u gjeten mes dallgëve të detit në zonën e Plazhit të Vjetër në Vlorë. Nga të dhënat e para dyshohet se tre fuoristradat ngecën në ujë në tentativë për të nxjerrë një varkë peshkimi nga deti.

Automjetet janë futur një e nga një det për të tërhequr varkën por kanë ngecur në ujë, nderkaq pas sinjalizimit kanë mbërritur në vendin e ngjarje forcat e policisë të cilët sekuestruan varkën e peshkimit.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje