Arrestohet Astrit Thaci, plagosi ne Durres dhe vodhi ne Elbasan

Ndaje

Policia arrestoi sot pasdite Astrit Thaçin i cili akuzohet për plagosjen me armë në Durrës disa ditë më parë. Po ashtu ai akuzohet për grabitjen e ndodhur ditën e sotme në Elbasan në një argjendari ku mori flori dhe para, përballë drejtorisë së  Policisë së Qarkut të Elbasanit.

Autori po dërgohet ndërkohë me forca të shumta policore në komisariatin e polisisë Elbasan.

Astrit Thaçi është arrestuar pas një pune të organizuar nga komisariati i policisë Elbasan në bashkëpunim me ato të komisariatit nr 6 në Tiranë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje