LAJMI I FUNDIT/ Plagoset me arme zjarri ne Durres, shkon vet ne spital

Ndaje

Nje person u plagos pak minuta më pare, në zonën e Plazhit ne Durres. Personi eshte  qëlluar me armë zjarri.

I plagosuri quhet Rexhep Tereziu 45 vjec ndërsa sipas informacioneve paraprake, ai ka marrë plagë në këmbë dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

I plagosuri është paraqitur vetë në spitalin rajonal të qytetit bregdetar, ndërsa ngjarja është regjistruar në unazën e qytetit, pranë xhamisë me 4 minare.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes…

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje