FOTO/Deri në shkretëtirë për t’u martuar, çifti i njohur shqiptar i japin fund beqarisë

Ndaje

Klea Huta dhe Elgiti janë martuar zyrtartish pas disa kohesh ne nje lidhje dashurie. Lajmin e kane bere te ditur vetë çifti te cilet kane hedhur dhe fotot eskluzive.

Për fustanin me perla të Kleas u kujdes Geraldina Sposa, ndërsa për kostumin e zi klasit të Elgitit Joni Peci.

Është ende e paqartë se kur ndodhi ceremonia, por nisur nga fotot, u mbajt në shkretëtirën Agafay, Marrakesh, Marok.

Martohen Klea Huta dhe Elgit Doda

PHOTO COURTESY/@ANJEZADYRMISHIOFFICIAL

“Unë thashë po,” shkruan Elgiti me humor. “Faleminderit që ekziston.” Perflitet qe dyshja jane ne pritje te femijes se pare, por qe te dy kane preferuar te mos komentojnë.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje