Elvana do të përfaqësojë San Marinon në Eurovision? Zbulohet si qëndron e vërteta

Ndaje

Ka disa ditë që në rrjet qarkullojne hipoteza te tilla, si dergimi i Elvana Gjatës në Eurovision, duke perfaqesuar San Marinon, nje shtet ku kengetarja ka fituar pafund fansa.

Por burime pranë këngëtares u shprehën për Anabel.al se “nuk është e vërtetë që Elvana ka marrë një ftesë”. Madje Elvana është “po aq e surprizuar sa vetë ndjekësit” për këtë lajm.

Deri në këto momente, e gjitha mbetet thjesht një dëshirë e fansave për ta parë këngëtaren në Eurovizion, pasi nuk arriti të marrë çmimin e parë në Festivalin e Këngës që do ta dërgonte menjëherë në festivalin europian për të përfaqësuar Shqipërinë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje