VIDEO&FOTO/ Ky eshte lokali ku u vra Tafciu, pse u debua nga Franca

Ndaje

Personi i ekzekutuar sonte Vilson Tafciu ka nje te shkuar te dyshimte. Dy vite me pare ai eshte debuar nga Franca nderkohe qe ende nuk dihen arsyet. nderkohe besohet se mban edhe nje nofke apo mbiemer tjeter “Noka”.

Policia ka ne dore armen e krimit si dhe nje automjet te dyshuar qe u perdor ne vrasje. Po ashtu ka qene nje ekzekutor qe ka qelluar me 3 plumba. Policia ka lene te kuptohet se e ka identifikuar autorin.

Nderkaq policia ka shoqeruar ne komisariat nje numer personash qe mund te ofrojne te dhena per momentin e vrasjes dhe autoret.

00:00

00:06

 

 

 

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje