EMRI/ Plumba 28 vjecarit te Astiri, e thirren nga kafja dhe pastaj e vrane

Ndaje

Nje person u ekzekutua sonte ne Tirane. Ngjarja ndodhi para pak minutash në zonën e Astirit në Tiranë.

Personi i vrare eshte 28-vjeçari Vilson Tafçiu.

Tafciu ka qenë i ulur në një kafe së bashku me dy vajza, dhe më pas është thirrur jashtë ku është qëlluar me tre plumba.

Deri tani policia ka shoqëruar në komisariat vajzat që shoqëronin në lokal 28-vjeçarin.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje