“Veliaj kopjon logon e 100 vjetorit te Tiranes”

Ndaje

Akil Kraja zbulon mashtrimin e rradhës së Veliajt: Edhe logoja e festimeve për 100 vjetorin e Tiranës kryeqytet e kopjuar.

Postimi i Krajes:

Mos, godet serisht pinoku i turbulluar i Tiranes 🤥 Projekti i ri i Teatrit Kombetar doli i kopjuar nga nje projekt i huaj 😱 Tani po del dhe logoja e 100 vjetorit te Kryeqytetit e kopjuar 😖

Por ju lutem vetem mos e turbulloni shpirterisht se do te ju coje ne gjykate per shpifje 🤣

Por me pas ka reaguar autori i logos duke shpjeguar “kopjen”. Fituesi eshte edhe autori i ‘New Born’ ne Prishtine.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje