VIDEO/Anxhela Peristeri rrëmben çmimin “Kënga e Vitit”, vendimi i këngëtares për të prekurit nga tërmeti

Ndaje

Këngëtarja Anxhela Peristeri është nderuar me çmim në eventin e pervitshëm të çmimeve Kult, nga ku ka bërë dhe një gjest per tu vlerësuar.

“Pa mua”, ishte kënga e shpallur fituese, e kënduar nga Anxhela Peristeri dhe e kompozuar nga Kledi Bahiti.

Pas eventit, Anxhela deklaroi me një postim në Instagram se të ardhurat nga ky trofe do shkojnë në ndihmë të të prekurve nga tërmeti.

“Shume e nderuar qe akademia Kult vleresoi ‘Pa mua’ si kenga e vitit mes 5 kolegeve e miqve ne gare. Kjo kenge me ka dhene nje dashuri te madhe nga publiku, nje trofe per nje kompozim jashte festivaleve nga Kledi Bahiti qe e meriton kete cmim njesoj si une! Sic e thashe edhe ne skene, njoftova akademine qe te ardhurat e trofeut te shkojne per te prekurit e termetit te 26 Nentorit. Ju faleminderit te gjitheve“, shkruan Anxhela.

https://www.instagram.com/anxhelaperisteriofficial_/?utm_source=ig_embed

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje