Aksident i rende ne aksin Shkoder Muriqan, motocikleta fluturon ne ajet

Ndaje

Foto ilustruese
Nje person humbi jeten sot pas nje aksidenti te rende qe ndodhi ne aksin rrugor Shkoder- Murriqan.

Informacion Paraprak:

Më datë 18.12.2019, rreth orës 15.05, në aksin rrugor Shkodër- Muriqan, në fshatin Dodaj, drejtuesi i motoçikletës, shtetasi L.D, 45 vjeç, banues në fshatin Bardhaj, Shkodër, ka humbur kontrollin e drejtimit të motoçikletës dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë shtetasi L. D. ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje