Termeti nuk zgjati 30 por 54 sekonda!

Ndaje

Një video e shpërndarë dje dhe sot në rrjetet sociale po hedh dyshime mbi kohën që zgjati tërmeti I 26 nëntorit.

 

Video është transmetuar edhe në faqen e ish-kryeministrit Berisha i cili pasi thekson se sizmografi i Shqipërisë nuk funksionoi pasi iu fik energjia, thotë se koha e zgjatjes së termetit ishte jo 30 sekonda por 54 sekonda, cfarë duket edhe në video.

Termeti nuk zgjati 30 por 54 sekonda!Termeti i 26 nentorit ne Durres nuk u rregjistrua. Sizmokgrafit iu nderpre energjia me lekundjen e pare. Nuk kishte sipas rregullit burim te dyte rezerve! Turp! Narkoshteti ka vetem interesa mafioze. Kjo video tregon se termeti zgjati fiks 54 sekonda! Ndiqeni videon. sb

Publiée par Sali Berisha sur Vendredi 6 décembre 2019

 

Postimi i Berishës:

Termeti i 26 nentorit ne Durres nuk u rregjistrua. Sizmokgrafit iu nderpre energjia me lekundjen e pare. Nuk kishte sipas rregullit burim te dyte rezerve! Turp! Narkoshteti ka vetem interesa mafioze. Kjo video tregon se termeti zgjati fiks 54 sekonda! Ndiqeni videon. sb

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje