VIDEO/Ankth dhe pasiguri, qytetarët e Tiranës flenë nëpër makina anës rrugës

Ndaje

Siguri dhe qetësi pas tërmetit sigurisht nuk do te kete gjatë, kjo pasi qytetarët brenda 24 orëve kanë ndjerë 300 lekundje, ndërsa me i fuqishmi i së martës, ishte i dyti pas 2 muajsh nga 21 Shtatori.

Kjo situatë ankthi dhe frike ka sjellë që me dhjetëra makina të parkohen anës aksit nacional në zonën e Saukut në Tiranë.

Megjithëse tërmetet ende nuk parashikohen, frika nga tërmeti katastrofik i natës së shkuar, ka bërë që një pjesë e qytetarëve të braktisin shtëpitë e tyre.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje