Video-mesazh për Ballën, Malltezi: A gjeni dot një kafshë, që pasi ikën nga skuta e vet, të shkatërrojë gjithë fshatin?

Ndaje

Jamarbër Malltezi, anetari i kryesise së PD-s, ka publikuar sot disa pamje të cilat tregojnë masakrën që po iu bëhet pyjeve.

Malltezi ka denoncuar me zë të lartë, me pamje, masakrën që po bëhet në pyjet e Librazhdit, në Kostenjë, pikërisht në zonën ku është deputet Balla, të cilit ai nuk i drejtohet me emër, por si “Tualeti”, me pseudonimin “politik” që demokratët i kanë mveshur Ballës vitin e fundit.

‘Mirëmëngjes-shkruan Malltezi në Fb. – Me këtë video nga fshati Kostenjë i tualetit, që e ka kthyer pyllin në fushë drush, ju uroj ditë të mbarë. A është në fuqi ligji i Moratoriumit? Apo ç’e deshe?!  A gjeni dot një kafshë, që pasi ikën nga skuta e vet, të shkatërrojë gjithë fshatin?!’-përfundon Malltezi mesazhin e tij.

Miremengjes – dhe me kete video nga fshati Kostenje i tualetit qe e ka kthyer pyllin ne fushe drush – ju uroj dite te mbare. A eshte ne fuqi ligji moratoriumit apo c’e deshe? A gjeni dot nje kafshe qe pasi iken nga skuta e vet te shkaterroje gjithe fshatin?

Publiée par Abi Malltezi sur Vendredi 22 novembre 2019

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje