Hidhet nga kati i katërt, shpëton mrekullisht gruaja në Korçë

Ndaje

Një grua ka mbetur e plagosur pasi është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku jetonte. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 17 të qytetit të Korçës mëngjesin e sotëm.

Gruaja 56 vjeçe është transportuar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Pavarësisht dëmtimeve të shumta 56-vjeçarja ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihen shkaqet se përse 56-vjeçarja ndërmori këtë veprim.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje