Policia aksion ‘blic’ në Elbasan, bastisen 2 biznese/ Çfarë po ndodh?

Ndaje

Policia e Elbasanit është duke zhvilluar një aksion në lagjen “Sule Paprri”.

Deri më tani njoftohet se janë bastisur dy biznese.

Ndërkohë bëhet me dije se njëri nga bizneset që ishte në synim për t’u kontrolluar nuk i është përgjigjur policisë duke mbyllur dyert.

Në operacion marrin pjesë rreth 60 forca policie, mes tyre edhe RENEA.

Ndërsa nuk dihet ende se cili është synimi i këtij operacioni blitc.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje