Besnik Muci merr dekretin e gjyqtarit te Kushtetueses

Ndaje

Presidenti Ilir Meta i dorezoi sot mandatin e gjyqtarit te Kushtetueses, gjyqtarit te pare te zgjedhur, Besnik Muci.

Muci u perzgjodh nga Presidenti Meta mes 4 kandidateve te propozuar nga KED.

Muci ka kaluar fazen e pare te vetingut dhe pret nje pwrfjigje nga KPA.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje