Motrat Vjollca “konkurrente”! Të dyja spektaklet në të njëjtin orar, Marina gjen zgjidhjen

Ndaje

Luana dhe Marina Vjollca janë padyshim dy vajza shumë të dashura të ekraneve shqiptare, të cilat kanë dhe numrin me te madh të ndjekësve në rrjetet sociale me nga 1 milionë followers.

Vajzat janë parë gjithmonë bashkë dhe e kanë treguar sa herë dashurinë e madhe qe kane per njera-tjetren si dhe suportin ne çdo hap dhe projekt që ndërmarrin.

Por, kete herë, do të nisë një ” betejë” mes tyre, pasi motrat do të jenë në të njëjtën fashë orari në dy televizione të kundërta.

Dy motrat Vjollca do të përfshihen në një konkurencë të hapur. Luana Vjollca me “Shiko kush luan” në Top Channel dhe Marina Vjollca me “Klanifornia” në Klan Tv. Të shtunën në orën 21:00,  dy bukuroshet e e ekranit janë në një garë për të fituar audiencën.

Por, ndërsa të gjithë fansat ‘shqetësohen’ se kë të ndjekin përpara, Marina Vjollca e ka një zgjidhje: “Një sy mua, një sy Luanës”.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje