Aksident i rëndë tek kryqëzimi i Rinasit, raportohen disa të lënduar

Ndaje

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të kryqëzimit të Rinasit, në Vorë.

Mësohet se nga përplasja e dy makinave kanë mbetur të plagosur tre persona.

Identiteti i personave të plagosur dhe gjendja e tyre nuk bëhet ende e ditur, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë shkuar uniformat blu.

Si pasojë e përplasjes është rënduar dhe trafiku në atë pjesë të rrugës.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje