VIDEO/ Ankthi nga termeti, mijera durrsake flene jashte

Ndaje

Qytetaret e Durresit kane qendruar ne ankth naten e kaluar nga frika e nje termeti tjeter.

Permes  nje mesazhi te publikuar nga qytetari dixhital ne faqen e Berishes thuhet nder te tjera qe bashkia nuk u ka qendruar prane.

Postimi i Berishes:

Ne Durres njerezit kaluan naten nga temeti nen qiell te hapur dhe pa drita. Narkoshteti po dremiste!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Kjo eshte situata e njerezve qe po kalojne naten jashte nga frika e termeteve ku Bashkia e Valbona Sakos nuk ndez as dritat e stadiumit e jo me te vendosi qendra pritje per njerezit.ora 01:10

Ne Durres njerezit kaluan naten nga temeti nen qiell te hapur dhe pa drita. Narkoshteti po dremiste!Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sbKjo eshte situata e njerezve qe po kalojne naten jashte nga frika e termeteve ku Bashkia e Valbona Sakos nuk ndez as dritat e stadiumit e jo me te vendosi qendra pritje per njerezit.ora 01:10

Publiée par Sali Berisha sur Dimanche 22 septembre 2019

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje