LAJMI I FUNDIT/ Tjeter termet ne Tirane

Ndaje

Nje lekundje e konsiderushme termeti u ndje ne Tirane rreth ores 00.10 te mesnates.

Termeti pritet te vleresohet rreth 4 balle nderkohe qe zgjati vetem pak sekonda. Lekundja u ndje fort serish ne banesa duke dekurajuar ata qe ishin kthyer ne shtepite e tyre pas panikut te pasdites.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje