Aksident në Prrenjas, makinat përplasen kokë më kokë

Mesditën e sotme një aksident ka ndodhur pranë qytetit të Përrenjasit.

Dy automjete janë përplasur gjatë një parakalimi të gabuar në rrugë.

Nga përplasja nuk ka të lënduar rëndë.

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje