E rëndë në Bulqizë, mbytet në lumë 32-vjeçarja

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në Bulqizë.

Një 32-vjeçare me inicialet M. F është mbytur në lumin e qytetit.

32-vjeçarja është mbytur mbrëmjen e djeshme rreth orës 21:30.
Policia thotë se nga kqyrja e trupit nuk janë konstatuar dëmtime apo shenja dhune.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje