LAJM I FUNDIT/ Aksident në rrugën Korçë – Ersekë

Ndaje

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në aksin nacional Korçë – Ersekë, në afërsi të fshatit Helmes. Një minibus i linjës së Tiranës me pasagjerë është përplasur me një mjet të tipit Benz.

Nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa dëmet materiale janë të dukshme.

Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se drejtuesit e automjeteve janë shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme dhe për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje