FIER/ Zjarr i madh në fshatin Vjosë, panik tek banorët

Ndaje

Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Vjosë të rrethit të Fierit, duke rrezikuar djegien e rreth 100 dengjeve me bar.

Forcat zjarrfikëse të Fierit dhe Patosit kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë nisur punën për të vënë nën kontroll flakët.

Përhapja e zjarrit, që ka krijuar panik tek banorët, po favorizohet nga era e fortë në zonë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje